Заміна масла

Послуга по заміні масла, одна з найпопулярніших і в той же час, одна з найбільш затребуваних послуг нашими клієнтами. В першу чергу це відбувається тому, що з плином часу масло «старіє» і компоненти входять до його складу вже не виконують свої функції, що веде до зношування тертьових деталей двигуна.

Що можливо в подальшому виведе його з ладу. Тому, для правильної роботи Вашого автомобіля необхідно приділяти належну і своєчасне увагу всім його вузлів і агрегатів. Система двигуна автомобіля особливо потребує регулярного обслуговування, адже це одна з основних частин, що забезпечує сам процес їзди. Заміна масла не є трудомісткою завданням, але і вона вимагає правильного підходу.

В першу чергу для якісного виконання даного завдання необхідно використовувати високоякісне масло перевіреного виробника, адже тільки так можна бути впевненим в тому, що воно буде справно виконувати свою функцію і не завдасть шкоди. Переходячи безпосередньо до самої заміні масла потрібно правильно підготувати автомобіль. Насамперед, двигун необхідно прогріти протягом декількох хвилин – таким чином старе масло зіллється максимально повністю. Деякі водії при заміні масла часто роблять одну дуже грубу помилку, проводячи заміну масла, але при цьому, ігноруючи масляні фільтри, що вони нібито не несуть ніякої користі. Масляний фільтр збирає в собі всі залишки масла, які будуть грубо впливати на двигун. Таким чином, регулярно пропускаючи через себе весь обсяг масляної системи, забруднене фільтр починає пропускати без очищення новий обсяг і такий процес не є «корисним» і може призвести до багатьох подальших несправностей.

Далі, після того, як злили «старе» масло, замінили фільтр, необхідно заправити систему «новим» маслом, використовуючи спеціалізоване обладнання. Після проведення всіх вищевказаних робіт, можна закрити заливну горловину кришкою і провести пробний запуск двигуна.
Автосервіс Vianor пропонує Вам свої висококваліфіковані послуги із заправки авто якісною олією. У нас завжди доступна цінова політика, гарантія якості на весь перелік послуг і тільки індивідуальний підхід у вирішенні кожного замовлення. Скориставшись послугами нашого СТО, Ви гарантовано отримаєте приємний сервіс і професійно виконану роботу в найкоротші терміни.

Запис на сервіс