Продаж шин та дисків

Ми займаємося не тільки ремонтом шин та шиномонтажем, а й здійснюємо продаж шин і дисків. У нас можна замовити будь-яку гуму і встановити на будь-якому шиномонтажі!
Відправка можлива по всій Україні. Для мешканців Харкова і Харківської області, у нас діють спеціальні пропозиції. Широка мережа шинних центрів дозволяє нам не тільки проводити консультацію й підбір шин та дисків на високому рівні, але й робити доставку на зручний час. Більш того при замовленні шин або дисків ми можемо провести монтаж прямо на точці видачі.

Якщо ви хочете самостійно підібрати шини, ми відкрили для вас онлайн-вітрину з актуальною наявністю товару на складі:

Онлайн-вітрина

Увага! Онлайн вітрина містить виключно шини та диски з наявності (замовні позиції не представлені на онлайн-вітрині).

Так само ви можете приїхати на будь-який з наших шинних центрів і вибрати з наявності. У нас великий асортимент як дисків так і шин. Досвідчені консультанти можуть підібрати товар за маркою вашого автомобіля. Якщо вас цікавлять ексклюзивні, рідкісні моделі – ми привеземо їх під замовлення і за ринковою ціною. Якщо ви досвідчений автомобіліст і завжди купуєте одні й ті самі шини – ми без зайвих питань привеземо вам що потрібно. Якщо ж ви шукаєте щось нове, більш якісне, або просто не знаєте яка модель шин вам підійде краще, виходячи з типу вашої їзди, місцевості, марки автомобіля – ми підберемо оптимальний варіант за співвідношенням ціна/якість.

У нас представлені абсолютно всі бренди, які є на ринку на сьогоднішній день. Ми є офіційним авторизованим центром Nokian Tyres!  Але, крім цього ми так само продаємо і кваліфікуємося на інших марках коліс: Bridgestone, Goodyear, Michelin и т.д.

Точки видачі товару працюють кожен день, без вихідних. режим роботи з 09: 00-19: 00 (в суботу та неділю до 16:00). Продаж можливий як онлайн з доставкою в будь-яке з міст України, так і локально по місту Харків. Уточнюйте інформацію за телефонами, або залишайте заявку і ми з вами зв’яжемося!