Шиномонтаж

Наші сервісні центри з ремонту та обслуговування автомобільних шин забезпечені всіма необхідними пристроями для якісного монтажу і бортування шин. Наприклад, автоматичними верстатами, де є функція фіксування монтажної головки, а також пластиковими накладками на всі деталі, що труться. При фіксації монтажної головки майстром, вона автоматично відходить від закраїни обода на 3-5 мм. В такому випадку виключається можливість пошкодити диск. При монтажі низкопрофильной шини використовуються мультироллери, так звана третя рука.

В чому наша перевага?

Наш шиномонтаж представлений в Харкові широкою мережею з семи сервісів. Варто врахувати, що ми не класичне СТО, ми спеціалізуємося виключно на шинах і дисках. Наше завдання зробити для вас шиномонтаж буденною справою. Ви можете призначити запис на зручний для вас час. Просимо врахувати, що в сезон, ми не завжди можемо прийняти всіх наших клієнтів на бажану дату, тому як що всі майстри зайняті. Але ми поліпшуємо наш сервіс, і з кожним роком сезонний сплеск все менше і менше впливає на можливість запису до нас. Для цього у нас працюють справжні експерти своєї справи в кілька змін, що б в будь-який час ви могли приїхати на шиномонтаж і отримати необхідний сервіс. Так само постійно відкриваються нові точки обслуговування.

У нас завжди чисто в боксах. Співробітників можна впізнати за формою. Крім кваліфікованих фахівців на кожному шинному центрі встановлено сучасне, високоточне обладнання. Людський фактор в роботі мінімальний. На відміну від низки інших шиномонтажів, ми працюємо тільки з заводським і якісним обладнанням. Саме тому якість роботи завжди на висоті.

Вартість шиномонтажу у Харкові

На наших шинних центрах ціни не найнижчі в місті, це обумовлено високою якістю послуг, що надаються, і дорогим обладнанням, на якому виконуються роботи. Приїхавши до нас, ви можете розташуватися в зручній кімнаті очікування, випити кави або холодної води, поки ваш автомобіль готують наші майстри. Точну вартість ви можете дізнатися по телефону. Або оформивши заявку у нас на сайті, консультант зв’яжеться з вами – підбере зручний для вас час, а також зорієнтує щодо вартості послуг.

Запис на сервіс