Вулканізація

Гаряча вулканізація, метод найбільш надійний і якісний для ремонту автомобільних коліс, таких складних ремонтів як шишки та бічні порізи. Він є єдиним можливим, і гарантує дуже високу якість з’єднання. Наша компанія спеціалізується на ремонті легкових шин методом гарячої вулканізації, має повний спектр необхідного обладнання та досвідчений персонал гарантує високу якість виконуваних робіт .
Суть процесу холодної вулканізації зводиться до швидкого (близько 5 хвилин сохне клей) отримання стійкого і надійного з’єднання еластичних латок, грибків, армованих пластирів або джгутів з місцем ушкодження за рахунок хімічних реакцій, що відбуваються між хімічним реагентом та спеціальним цементом. Використання в своїй роботі продукції німецького матеріалу TiP-ToP полегшує ремонт будь-яких навіть найскладніших пошкоджень шини. Ремонтний матеріал розроблений так, що він начебто «вварюється» у покришку без гарячого вулканізатора.

Приклади наших робіт по вулканізації покришок:

Якість нашої вулканізації дає можливість використовувати гуму довгий час. Одним з важливих параметрів є безпека водія на дорозі! Тому після роботи, як і до неї – проводитися ретельна діагностика. Вона допомагає виявити всі можливі проблеми, а також впевнитися в тому, що весь техпроцес дотриманий. Ціни на вулканізацію в Харкові залежать виключно від обсягу робіт. Тому сказати точну вартість – дуже складно. Приїжджайте до нас на шинні центри, ми оглянемо колеса і назвемо вам точний час і вартість вулканізації покришок. Ми гарантуємо високу якість. У нас виключно досвідчені співробітники, які працюють на сучасному обладнанні з використанням передових матеріалів. Записуйтеся до нас на сервіс по телефону, або за допомогою заявки на нашому сайті. Що б оформлення пройшло якомога швидше, будь ласка вкажіть інформацію про ваш автомобіль.

Запис на сервіс