Ремонт шин

При проколах сторонніми предметами безкамерні покришки спускають повітря досить повільно, на відміну від камерних, які при аналогічних пошкодженнях здуваються моментально. Надалі при виконанні регулярної підкачки безкамерні шини можна використовувати від декількох місяців до півроку, однак, слід враховувати, що предмет, який пробив колесо, під час здійснення подальших підкачок пошкоджує кордові нитки, в результаті чого, з часом, колесо може втратити первинну форму. Для того, щоб уникнути викривлення колеса, ремонт необхідно проводити негайно. При відвідуванні будь-якого з наших Шинних центрів, ви гарантовано отримаєте якісний ремонт, виконаний німецьким шиноремонтний матеріалом TiP-ToP з гарантією .

Приклади робіт по ремонту шин:

Всі роботи проводяться виключно на сучасному обладнанні, кваліфікованим персоналом, який має багаторічний досвід роботи. Ремонт пробитої шини – дуже відповідальний вид робіт, адже від його якості залежить як довго ви зможете використовувати колесо. Більш того – важливе питання безпеки на дорозі, як для вас, так і для інших учасників транспортного руху. Пробій на великій швидкості може привести до катастрофічних наслідків. На наших шинних центрах ми завжди проводимо контроль якості виконаних робіт – гарантія вашої безпеки на дорозі.

Вартість ремонту шин у Харкові

Ціни залежать від стану вашої покришки, а так само від розміру її пошкодження. Точну вартість робіт можна визначити тільки після ретельної діагностики на одному з наших шинних центрів. Зазвичай ремонтувати шини потрібно якомога раніше, найкраще відразу після пробою. Ми працюємо щодня. Зручне розташування дає Вам можливість дістатися до нас на протязі 10-15 хвилин. Діє онлайн запис або завжди можна зателефонувати на номер, який вказаний на сайті. Крім багатоканального телефону в розділі контактів ви можете вибрати телефон будь-якого шинного центру в Харкові.

 

Запис на сервіс