Регулювання світла фар

Неправильне регулювання фар може створювати незручності, як водієві, так і іншим учасникам дорожнього руху, що безпосередньо може впливати на безпеку дорожнього руху для вас та інших учасників дорожнього руху.

Як ви можете дізнатися, що ваші фари налаштовані неправильно?

Водії на зустрічній смузі можуть вам моргати перемиканням фар, тому що ваші фари можуть їх засліплювати, навіть з вимкненим дальнім світлом що свідчить про те, що пучок світла від ваших фар спрямований занадто високо.

Ще однією ознакою неправильного регулювання є недостатнє освітлення дороги, якщо дорога перед вами висвітлюється на відстані 8-10 метрів, це може вказувати на те, що пучок світла ваших фар спрямований занадто низько.

Що може викликати проблеми з регулюванням фар?

Проблеми з підвіскою або сильне навантаження може змінити нахил вашого автомобіля, що може привести до зміни напрямку пучка світла при їзді. Самостійна заміна ламп у фарах, а також потрапляння в яму також може змінити напрямок проміню світла.

Як перевірити, наскільки правильно налаштовані ваші фари?

Досвідчені автолюбителі радять припаркувати автомобіль на рівній поверхні на відстані 8-10 метрів від стіни (майте на увазі, що для різних машин відстань може бути різною). Для більшості автомобілів, верхня частина проміню світла повинна бути трохи нижче висоти центру лінзи фари.

Ще один метод – припаркувати автомобіль в 2-х метрах від стіни і відзначити вертикальний і горизонтальний центри лампочок на стіні (ви можете використовувати крейду або малярську стрічку для відміток). Відженіть автомобіль на відстань 10 метрів, промінь світла від фар повинен бути приблизно однаковим.

На фарах є регулювальний гвинт, який дозволяє налаштовувати горизонтальний і вертикальний напрямок світла. На деяких автомобілях також є рівень для допомоги з налаштуванням фар.

Багато інструкцій з експлуатації не дають достатньої інформації по регулюванню світла фар, більш того, без спеціалізованого обладнання регулювання фар є проблемним. Для того, щоб впоратися з регулюванням фар ви можете звернутися на спеціалізований центр технічного обслуговування автомобілів.

На наших шинних центрах ви можете професійно відрегулювати фари свого автомобіля.

Чекаємо вас на шинних центрах Віанор!