Ремонт шишок та порізів

Шишка, наслідок руйнування бічних стінок покришок. При цьому в місцях, де є «здуття» покришок в накачаному стані, помітні темні плями, як зовні, так і на внутрішній поверхні. Це сліди від удару колеса об дорожню перешкоду. Залежно від сили удару, розміру перешкоди пляма більша або менша, але, так чи інакше, в цьому місці зруйновані нитки корду каркаса шини, і причина виникнення – розірвані нитки корду, нездатні утримати тиск, бокова стінка викривляється.

Бічний поріз шини має на увазі пошкодження ниток корду. У радіальних шинах кожна нитка відповідає за жорсткість і міцність на своїй ділянці, і в разі пошкодження відновити початкові характеристики вже не вдасться, а тому їзда на відремонтованій шині небезпечна, особливо на високих швидкостях і по поганих дорогах. Наші фахівці мають багатий досвід і практику при виконанні таких складних ремонтів. Після виконаного ремонту ваших коліс в Шинних Центрах Vianor, шини балансуються точно так само як і нові і надалі можуть експлуатуватися.

Приклади наших робіт по ремонту шишок:

Сучасні технології дозволяють реанімувати навіть найскладніші випадки порізів або здуття шин. Отримане в результаті роботи колесо можна з упевненістю використовувати в повсякденному житті. Ми гарантуємо якісне виконання на всі види наших послуг. Наші фахівці проводять діагностику шин перед початком робіт. Вартість залежить від безлічі факторів – рекомендуємо дізнаватися по телефону, або ж приїжджати відразу до нас. Дуже зручне розташування центрів в Харкові дозволить максимально швидко до нас добратися. Ви можете записатися онлайн – заповнивши заявку, або ж просто зателефонувати за телефонами!

Запис на сервіс