Ремонт литих дисків

Легкосплавний диск на 30-40% легше залізного диска, тому природно, при русі знижується навантаження на підвіску, поліпшується керованість. Є ще одна важлива відмінність легкосплавного диска від залізного – це те, що після виливки диска і після процесу гартування, диск набуває такі додаткові властивості як: крихкість і твердість. Виходячи з цього, важливо відзначити, що литі диски тендітні! При сильному ударі лопаються, тріскаються, в деяких випадках деформуються! Навіть незначне порушення геометричних пропорцій викликає биття. У Шинних центрах Vianor, наші фахівці виконають якісний ремонт і правку литих дисків з повним відновленням геометрії диска.

Приклади робіт по ремонту дисків:

Ми виконуємо навіть найскладніший ремонт литого диска. Якщо ви погнули диск, або з часом втрачена природна геометрія – ми за допомогою сучасного обладнання відновимо його. Вартість роботи залежить від рівня пошкодження диска. Тому для точної оцінки, краще уточнити всі деталі у менеджера. Так само ви можете оформити заявку онлайн і ми вам передзвонимо. Багаторічний досвід роботи з литими дисками дозволяє домогтися гарного результату. Замість покупки нових дисків, ви можете продовжувати використовувати старі – дуже зручно, а головне економить значні кошти! Ми проводимо діагностику перед тим, як почати роботу. Нічого не робиться “на око”, за процес відповідають високоточні вимірювальні прилади.

Після проведення ремонтних робіт – фахівці зможуть вам одразу зробити установку диска. Під час ремонту, ви можете відпочити і випити кави в спеціально створеній зоні для відпочинку клієнтів. Якщо вам необхідно попрацювати – до ваших послуг мережа Wi-Fi зі стабільним інтернетом.

Запис на сервіс