Поради з обслуговування автомобільного кондиціонера

Як часто треба заправляти кондиціонер автомобіля?

Повністю герметична кліматична система втрачає щороку до 15% від загального обсягу холодоагенту. Навіть кондиціонер нового автомобіля, який справно працює, слід оглядати раз в 2-3 року. Для машини старше 6 років перевірка повинна бути щорічною, адже з часом зношуються прокладки з’єднань, а на магістралях з’являються мікротріщини. Існує кілька видів фреону, в залежності від року випуску авто. Зазвичай, десь під капотом є наклейка, що повідомляє про тип холодоагенту. Разом з фреоном оновлюють рефрижераторне масло.

Корисні поради для правильної роботи кондиціонера

  • Купуючи автомобіль з пробігом, не вірте розповідям продавця про спущений тимчасово фреон, нібито «не включається кондиціонер в автомобілі, тому що не треба». Якщо компресор не підключений – це повинно насторожити.
  • Включайте кондиціонер регулярно, навіть коли машина рідко використовується. Хоча б на 10 хвилин 1-2 рази на місяць – це допоможе уникнути висихання сполучних елементів.
  • Вимикайте кондиціонер за кілька хвилин до кінця поїздки, залишаючи на цей час працювати опалювач. Тепле повітря висушить повітроводи, позбавивши мікроби живильного середовища для розмноження.
  • Не забувайте, що кращий ремонт – це профілактика. Регулярне облуговування дозволить вчасно попередити поломку.

Якісний сервіс – гарантія безпроблемної роботи кондиціонера

Уважно вибирайте сервіс, якому довіряєте обслуговування і ремонт системи кондиціонування. Нерозв’язних проблем не буває, а ось некваліфікований персонал трапляється часто.

У команді Vianor – тільки досвідчені майстри, які знають технічні особливості будь-яких кліматичних установок. Нам довіряють свій вибір власники найрізноманітніших автомобілів, зокрема тиих, що знаходяться на гарантії.

Для правильної заправки вашого автомобіля ми використовуємо нове, автоматичне, високоточне обладнання.