Заправка шин азотом

Азот – це синонім безпеки для шин і осіб, які його використовують.

Основними складовими повітря є азот 78% і кисень 21%. Молекули азоту N2 – мають більший розмір, ніж молекули кисню O2. В цілому, повітря всередині шини складається з кисню, азоту та пари, але витік тиску утворюють O2 і пар, тому що ці молекули набагато швидше проходять через стінки шин. Ще один з негативних моментів використання стисненого повітря це окислювальні властивості кисню і водяної пари.

Проходячи через камеру, кисень окислює корд, бортове кільце, диск. Це впливає на міцність шини, а відповідно і на безпеку водіння.
У наповненою стисненим повітрям шині витік буде складати 0,08 атм. / Місяць. Кисень проходить крізь стінки шини на 30-40% швидше, ніж азот і витік буде продовжуватися, поки часткове тиск газів не зрівняється. Таким чином, якщо кисень в шині не перевищуватиме 5% для легкових шин і 2,5% для вантажних, то співвідношення часткового тиску газів всередині і зовні шини буде збалансовано, і витоку, відбуватися не буде. Такий ефект досягається шляхом закачування в шину азоту. Шинні Центри Vianor надають послугу накачування шин азотом. Звернувшись до професіоналів, ви будете завжди задоволені результатом.

Запис на сервіс