Зварювання аргоном

Варто відзначити, що зварювання колісних дисків в середовищі аргону з усуненням відколів – досить трудомісткий процес. У той же час, зварювання литих дисків в середовищі аргону залишається однією з єдиних технологій, які можуть застосовуватися для ремонту таких виробів. Звернувшись до найближчого центра Vianor, Ви отримаєте якісний підхід і правильне рішення. Наші фахівці знають всі тонкощі зварювання колісних автомобільних дисків.

Приклад зварювання дисків аргоном:

Кваліфіковані співробітники шинних центрів виконають роботи на найвищому рівні. На нашому сайті для кожної послуги представлені реальні фотографії до і після виконання робіт. Зварювання диска з використанням аргону – вимагає наявності високоякісного і сучасного устаткування. Більш того процедуру повинен виконувати досвідчений фахівець, адже один помилковий рух під час зварювання, і диск відремонтувати буде набагато складніше. Нам часто доводиться переробляти роботи інших “горе фахівців”, тому віддавайте свої диски, особливо якщо вони дорогі, в перевірені шинні центри.

Вартість зварювання дисків аргоном

Ціни на послугу залежать від обсягу виконуваних робіт, деформації литого диска, наявності множинних сколів. Ми реанімуємо навіть найскладніші випадки! Що б отримати консультацію – приїжджайте в наш шинний центр, або записуйтеся на зручний для вас час за допомогою онлайн заявки на сайті або просто телефонуйте. Наша мережа широко представлена ​​в місті Харків. Знайти нас не складе труднощів – достатньо зайти в розділ контактів і вибрати зручний для вас сервіс. У нас є зони відпочинку, чай, кава, а так само інтернет. Поки ми працюємо – Ви відпочиваєте!

Запис на сервіс