Розвал-сходження

Розвал-сходження – загальноприйнятий термін для позначення рівня нахилу коліс по відношенню до площин і він вимагає правильного регулювання. При тривалій експлуатації, а також агресивній манері водіння, кути змінюють своє становище, про що Ви відразу дізнаєтеся – нестійкість управління, кермо туго повертається, автомобіль «веде» в сторону під час руху і як закономірність, це нерівномірний знос Ваших шин. На сьогоднішній день, для точності регулювання нахилу коліс нами використовується високотехнологічне обладнання, здатне з високою точністю відкалібрувати положення до оптимального.

3D розвал сходження в Харкові

Дана послуга надається нами в спеціалізованому закритому боксі і виконується на 3D-стенді розвал сходження з новою технологією пасивних мішеней, з 8-ю цифровими камерами високоточного дозволу для забезпечення максимальної точності вимірювань, а Ваше авто при регулюванні знаходиться на 4-х стоєчном підйомнику. Всі роботи виконуються досвідченими фахівцями, що гарантує Вам високу якість результату.

Вартість розвалу колес у Харкові

Шинний центр Віанор обладнаний сучасним обладнанням, яке дозволяє добитися високої точності розвал сходження. Ціна на послугу від 500 гривень. Точну вартість робіт назве майстер при огляді автомобіля або записи на послугу.

Запис на сервіс