Проточка гальмівних дисків

Гальмівна система – найважливіша складова забезпечення безпеки руху. Ставитися безвідповідально до поломок і несправностей гальм не варто, якщо помітили неполадки – відразу звертайтеся до фахівців. Від справності гальм залежить швидкість гальмування, керованість авто, адже багато авто забезпечені системою ABS, а також противозаносной і протибуксувальну системами. Якщо при гальмуванні ви відчуваєте як вібрує кермо або в момент натискання на педаль вона починає «бити», значить, настав час звернутися в автомайстерню для діагностики гальмівної системи. Можливо, що справа не тільки в гальмівних колодках і проблему необхідно буде вирішувати комплексно. Можливо саме своєчасне звернення в сервіс при появі подібних ознак, позбавить вас від більш великих проблем.

Зауважимо, що принцип роботи колодок заснований на терті і з часом вони зношуються, але умови експлуатації можуть прискорити цей процес, на дисках починають з’являтися різні канавки і невеликі борозни. Любителі активної їзди стикаються з додатковими проблемами – деформацією гальмівних колодок, через яку авто починає вібрувати, а диски при цьому зношуються швидше. З пошкодженими дисками можна впоратися декількома методами – замінити на нові або виконати їх ремонт (проточку).

Перед тим, як приступити до ремонту, потрібно обов’язково провести діагностику колодки на вимірювальному пристрої, це дозволить майстру зрозуміти ступінь зносу і доцільність ремонту, якщо диск сильно зношений, найкраще буде поставити новий. Дана послуга дозволяє заощадити на заміні диска, який коштує набагато дорожче, ніж ремонт. Проточка гальмівних дисків виконується зі зняттям диска на спеціальному обладнанні. Від фахівця потрібен великий професіоналізм, щоб зробити цю процедуру, потрібно стежити за збереженням міцності і балансування колодки. В результаті має вийти диск з рівними робочими поверхнями, міцність і балансування не повинні бути порушені.

Автосервіс Vianor готовий запропонувати своїм клієнтам послуги з ремонту гальмівної системи і зокрема по проточці гальмівних дисків. Діагностичне обладнання допоможе виміряти ступінь зносу, за підсумками чого буде зроблено висновок про доцільність ремонту або необхідності заміни. Далі майстер приступає до проточці за допомогою спеціального обладнання, і ви отримуєте повністю оновлені гальмівні диски.

Запис на сервіс