Зірвали терміни поставки

замовляв я спочатку Goodyear UltraGrip Ice 2 225/55 R17
менеджер на Віанор сказав що ціна 3600 грн., рік 2017, Польща.
я замовив, термін сказали тиждень.

через тиждень телефонують кажуть Польщі немає, є Німеччина теж 2017 рік, але на 95 грн. дорожче за колесо тобто за 3695 грн., я погодився і замовив.

дзвонять в день коли повинна була прийти гума (це було 24 жовтня), кажуть гума прийшла, запитали чи буду я на шиномонтаж записуватися, я записався на цю п’ятницю (27 жовтня) на 9:00, тобто сьогодні.

приїхав сьогодні, на хвилин 10 раніше, вони вже були відкриті, але монтажників не було, почекав до 9:00, потім прийшли монтажники, я заїхав, і вони почали працювати (ніяких черг я не зустрів, поруч ще одного мужика перевзували)

монтажники працювали добре, все робили професійно, на мій аматорський погляд.

коли вже встановили одне колесо з новою шиною, я оглянув її, перевірив дату – все вірно вересень 2017, перевірив виробника – упс .. написано “Made in Poland”

питаю у менеджера, він сказав повинна бути Німеччина, він перевірив, здивувався, потім запитав у мене що робимо – я відповів що мене цікавить ціна польських .. він почав продзвонювати дізнаватися..

як результат сказав що це чиясь помилка вище, що ці шини виробляються тепер тільки в Польщі, німецьких за 2017 рік ви не знайдете .. і увага, ціна на них така-ж як він озвучував на Німецькі – 3695 грн. і знижку вони зробити не можуть .. на той момент машина була взута в нові шини.

у мене був вибір:
– купувати інші шини у них
– знімати назад і шукати десь в іншому місці
– або залишати вже польські, розплатитися і через 5 хвилин їхати на роботу

оскільки я поспішав на роботу, і планував за годину вкластися – я вибрав 3-й варіант (якраз о 10:00 я вже поїхав).

факти:
шітномантажка – все відмінно, працювали відмінно і на проф верстатах, все вчасно. 5 балів. монтаж обійшовся до речі в 456 грн.

менеджери і продаж шин – обіцяли одне, вийшло інше, я дійсно можу припустити що це була не їхня помилка, і вони ніяк не могли зробити знижку, але факт залишається фактом ..
плюс перший термін вони провалили,
і плюс коли дзвонили повідомити про надходження шин – не повідомили що вони Польські а не Німецькі (тобто не перевіряли навіть)
також в той самий день ввечері передзвонив мій менеджер (звали його Руслан наскільки пам’ятаю) він уточнив у мене про що ми з ним вранці домовилися – тут теж людський фактор, кожен міг забути або відволіктися, як на мене нічого страшного ..
але вся ця сукупність факторів – це їм великий мінус.

кожен зробить для себе висновок.
мій – що купувати шини у них не буду, (більш розумно було купувати гуму завчасно, і в інет магазині, де було б дешевше)
на монтаж до них поїду і рекомендую іншим (але думаю по місту можна і дешевше знайти) для мене краще переплатити і зробити монтаж якісно і без черг

Відповідь від адміністратора сервісу: Роман, дякуємо Вам за відгук – це допомагає нам ставати кращими. На жаль, постачальники іноді вказують не коректну інформацію, і наша вина дійсно є, в тому що менеджер Руслан не перевірив ще інформацію постачальника, у зв’язку з великим сезонним завантаженням. Ми будемо працювати над помилками, щоб надалі такого не повторилося. А Вас, Роман, запрошуємо на чашечку кави в зручний для Вас час. І сподіваємося на подальшу співпрацю.