Заправка кондиціонера автомобіля

Як часто треба заправляти кондиціонер автомобіля?

Повністю герметична кліматична система втрачає щороку до 15% від загального обсягу холодоагенту. Навіть кондиціонер нового автомобіля, який справно працює, слід оглядати раз в 2-3 року. Для машини старшої за 6 років перевірка повинна бути щорічною, адже з часом зношуються прокладки з’єднань, а на магістралях з’являються мікротріщини. Існує кілька видів фреону, в залежності від року випуску авто. Зазвичай, десь під капотом є наклейка, що повідомляє про тип холодоагенту. Разом з фреоном оновлюють рефрижераторне масло.

Корисні поради для правильної роботи кондиціонера

  • Купуючи автомобіль з пробігом, не вірте розповідям продавця про спущений тимчасово фреон, нібито «не вмикається кондиціонер в автомобілі, тому що не треба». Якщо компресор не підключений – це повинно насторожити.
  • Включайте кондиціонер регулярно, навіть коли машина рідко використовується. Хоча б на 10 хвилин 1-2 рази на місяць – це допоможе уникнути висихання сполучних елементів.
  • Вимикайте кондиціонер за кілька хвилин до кінця поїздки, залишаючи на цей час працювати оплювач. Тепле повітря осушить повітроводи, позбавивши мікроби живильного для розмноження середовища.
  • Не забувайте, що кращий ремонт – це профілактика. Регулярне обслуговування дозволить вчасно попередити поломку.

Як відбувається заправка кондиціонера в машині

Уважно вибирайте сервіс, якому довіряєте обслуговування і ремонт системи кондиціонування. Нерозв’язних проблем не буває, а ось некваліфікований персонал трапляється часто.

У команді Vianor – тільки досвідчені майстри, які знають технічні особливості будь-яких кліматичних установок. Нам довіряють свій вибір власники самих різних автомобілів, в тому числі такі, що знаходяться на гарантії. Для правильної заправки вашого автомобіля ми використовуємо нове, автоматичне, високоточне обладнання.

Процедура займає від 20 до 60 хвилин, визначається індивідуально в залежності від марки автомобіля.

Запис на сервіс