Фарбування дисків

Шинні центри Vainor спеціалізуються на роботі з шинами і дисками. Через те, що вартість заміни дисків, литих дисків нашим клієнтам обходиться в копійчину, ми пропонуємо послугу з фарбування (реставрації) автомобільних дисків. Тепер при значних пошкодженнях свого диска або бордюрній хворобі не обов’язково міняти свої диски – ми допоможемо їх відновити!

Особливості фарбування литих дисків

Фарбування литих дисків – одна з послуг з комплексного відновлення диска для авто. Ця процедура вимагає повного зняття колеса з машини. В обладнаному боксі ми знімемо з вашого автомобіля колеса, диски яких необхідно пофарбувати – зазвичай фарбують одразу всі чотири диска. Після чого приступаємо до процесу забарвлення дисків. Потім знову встановлюємо колеса в зборі (диск + шина) на ваш автомобіль.

Важливо! Технологія фарбування диска максимально наближена до заводської (ми фарбуємо НЕ ПОРОШКОМ, а МЕТАЛІКОМ ТА АКРИЛОМ!). Це дає можливість отримати дійсно якісний результат фарбування.

Приклад фарбованих дисків

Для наочності ми надаємо вам приклади наших робіт. Якщо вас цікавить більше прикладів – зверніться до менеджера.

Технологія фарбування дисків

Диски спочатку проходять піскострумінну обробку (знімається “старий” заводський шар фарби), виявляються дефекти, відколи й так звана “бордюрка”, усуваються шляхом шпаклівки та  аргоно-дугового зварювання , за потреби, також   віжновлюємо геометрію диска   перед фарбуванням.

Далі наноситься кислотний грунт (грунт для кольорових металів), після цього вкриваються акриловим грунтом в 2 (два) шари і перетираються під “базу”, далі – (кладеться акриловий пігмент) в 2 шари.

Базовий пігмент і палітру фарб металіків, клієнт має можливість вибрати з наявного каталогу фарб. Великий каталог фарб дає можливість підібрати колір на будь-який смак.

Після фарбування дисків – вони вкриваються лаком в 2 (два) шари і сушаться 24 години. Після цього клієнт забирає свої литі диски, стан яких можна прирівнювати до нових.

Ціни на фарбування дисків

Вартість робіт з фарбування литих дисків залежить від складності. Ми розробили зрозумілий прайс-лист для наших клієнтів:

1) Фарбування литого диска складність №1 – 1000 грн. диск.
2) Фарбування литого диска складність №2 – 1250 грн. диск.
3) Фарбування литого диска складність №3 – 1500 грн. диск.
4) Фарбування литого диска складність №4 – 2000 грн. диск.

Якщо у вас є потреба в складному, ексклюзивному кольорі – наші фахівці підберуть його і дадуть точну оцінку за вартістю і строками.

Запис на сервіс